- Özellikle tozlu ortamlar için tercih edilen kapalı hazne sistemi
- Medikal ve hijyenik uygulamalarda solvent kokusunun az salınmasına imkan sağlayan hazne tipi
- Seramik sıyırma ringi ve mıknatıslı boya haznesi
- Opsiyonel makine sehpası
TCCT 101 Kapalı Hazne İki Renkli Tampon Baskı Makinası
| TCC101 TEKNİK ÖZELLİKLERİ | TCCT-101 |
| KLİŞE ÖLÇÜSÜ | 100 mm x 270 mm |
| 120 mm x 270 mm | |
| 150 mm x 300 mm | |
| YATAY STROK | 80-150 mm |
| BASKI KUVVETİ | 750-1860 N |
| KONTROL | Pnömatik PLC |
| VOLTAJ | 220 V, 50 Hz |
| KONTROL VOLTAJI | 24 VDC |
| GÜÇ | 80 W |
| BASINÇ | 6 Bar |
| HAVA TÜKETİMİ | 70 lt/min |
| BOYUT (W X H X D) | 350 mm x 850 mm x 750 mm |
| AĞIRLIK | 110 kg |
