TCC 101
*60 mm’den 200 mm çapa kadar boya haznesi imkanı
*750 N’dan 4710 N’a kadar baskı kuvvet aralığı
*Kolay boya ve klişe değiştirme imkanı
*Mıknatıslı boya haznesi
*Pnomatik hız ayarı
*PLC ve operator paneli birlikte kompakt sistem büyük parçalar için baskı yapma imkanı
*Opsiyonel makine sehpası ve büyük sportu ile daha büyük parçalar için baskı yapma imkanı
| TCC101 Teknik Özellikleri | TCC101 |
|---|---|
| Klişe Ölçüsü | 100 mm x 270 mm 120 mm x 270 mm 150 mm x 300 mm |
| Strok | 80-150 mm |
| Baskı Kuvveti | 750-4710 N |
| Kontrol | Pnömatik PLC |
| Voltaj | 220 V, 50 Hz |
| Kontrol Voltajı | 24 VDC |
| Güç | 60 W |
| Basınç | 6 Bar |
| Hava Tüketimi | 60 lt/dk |
| Boyut (w x h x d) | 350 mm x 850 mm x 750 mm |
| Ağırlık | 90 kg |
Kirazlı Tampon Baskı Makinası üreticisi,Kirazlı Tampon Baskı Makinası,Kirazlı Tek Renkli Tampon Baskı Makinası,Kirazlı Çift Renkli Tampon Baskı Makinası,Kirazlı Açık Hazne…
Sefaköy Tampon Baskı Makinası üreticisi,Sefaköy Tampon Baskı Makinası,Sefaköy Tek Renkli Tampon Baskı Makinası,Sefaköy Çift Renkli Tampon Baskı Makinası,Sefaköy Açık Hazne…
Rami Tampon Baskı Makinası üreticisi,Rami Tampon Baskı Makinası,Rami Tek Renkli Tampon Baskı Makinası,Rami Çift Renkli Tampon Baskı Makinası,Rami Açık Hazne…
Aşiyan Tampon Baskı Makinası üreticisi,Aşiyan Tampon Baskı Makinası,Aşiyan Tek Renkli Tampon Baskı Makinası,Aşiyan Çift Renkli Tampon Baskı Makinası,Aşiyan Açık Hazne…
Riva Tampon Baskı Makinası üreticisi,Riva Tampon Baskı Makinası,Riva Tek Renkli Tampon Baskı Makinası,Riva Çift Renkli Tampon Baskı Makinası,Riva Açık Hazne…
3.Levent Tampon Baskı Makinası üreticisi,3.Levent Tampon Baskı Makinası,3.Levent Tek Renkli Tampon Baskı Makinası,3.Levent Çift Renkli Tampon Baskı Makinası,3.Levent Açık Hazne…